iDNES.cz píše, že iPhone (8?) by mohl v roce 2017 nabídnout:
- AMOLED
- zakřivený displej
- kovový rám
- skleněná záda
- bezdrátové nabíjení
- lepší fotoaparát
To vypadá, že Apple tedy okopíruje přesně to, co měl Samsung před rokem v S6 edge (+) a rozvinul v S7 edge.
Jenže ten bude zase dál.

iPhone 6S Plus dnes patří k zaostalým dinosaurům.
Je to ošklivý a špatně navržený telefon, jeho vysoké převisy nahoře i dole, mizerný displej (hrubé rozlišení, průměrný jas a kontrast), široké boční okraje, vysoká váha a plastově působící předek se nemohou srovnat se štíhlým, skleněným a skvěle vyrobeným klenotem jako je Samsung S7 edge (5.5" QHD AMOLED).

Odkdy je zakřivený displej a skleněná záda plus?