MyAndroid.cz - Google pohledem člověka používajícího MS služby

MyAndroid.cz

home archív foto kontakt

Právní upozornění

Obsah článků na MyWindows.cz

Tento web není provozován ani nijak jinak spojen se společností Microsoft.

Všechny články publikované na webu MyWindows.cz jsou zásadně jen a pouze subjektivním názorem autora článku na danou skutečnost či problematiku. Tento názor nemusí nezbytně nutně odpovídat běžně vnímané (aka "objektivní") realitě, nemusí pokrývat veškeré možnosti a nuance dané problematiky, nemusí být ani kompletní a úplný.

Přebírání článků a jejich částí

Přebírání článků a jejich částí (včetně obrázků, grafů, audia, videa) je bez předchozího písemného svolení autora striktně zakázáno.

Komentáře čtenářů

Provozovatel neodpovídá za obsah komentářů. Komentáře jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému, provozovatel je nijak neschvaluje ani neautorizuje a nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazujeme si nicméně právo libovolný komentář ex-post smazat.

U komentáře může být zobrazena vaše IP adresa.

Rovněž si vyhrazujeme právo redakčně vymazat libovolnou ucelenou část komentáře, pokud se nevztahuje k obsahu článku.

Pro právně zdatné

Pokud si myslíte, že nějaký komentář porušuje platné zákony ČR, pošlete nám prosím email (nebo nás uvědomte jiným způsobem), zajistíme co nejdříve nápravu, tedy typicky vymazání komentáře.

Ochrana osobních údajů

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Smazání účtu / uživatelských dat

Pro požadavek na smazání účtu či vašich dat nás prosím kontaktujte.