Kráska vs obluda

Design. Něco velmi subjektivního, přesto se dá asi říci, že 5.5" telefon na pravé straně je lacině působící obluda, zatímco ten rozměrově menší, ovšem s 5.7" displejem vlevo, je prostě krásný. Pokud si kupujete hezké a funkční věci, je to o Samsungu.

Telefon vlevo bude uveden v říjnu /jiná baterka/, telefon vpravo v září. Počkejte si na ten vlevo 🙂

Komentáře 2

  1. #1 Lukáš Čambala

    Budeš Radku kupovat nový Note7? Respektive pokud již vlastníš, jak jej zhodnotíš oproti S7 Edge?

  2. #2 Radek Hulán autor webu

    [1] nevlastním, koupit se zatím nedá (známá výměna baterky).. Ale jak bude na trhu, jdu okamžitě do něj 🙂